IT SLUŽBY

Sítě, servery a vše kolem

Již více než 30 let pokrýváme celou škálu potřeb našich klientů. Kromě vývoje software a zakázkového vývoje našim klientům poskytujeme i komplexní IT služby od správy serverů a sítí, monitoring sítě po zálohování.

Přidejte se i Vy k více než 200 spokojeným klientům z celé České republiky!

Nabídka služeb

Správa Linuxových a Windows serverů

Jste na správném místě, pokud hledáte odborníky na správu Linuxových a Windows serverů. Nabízíme komplexní služby v oblasti správy serverů, které zahrnují instalaci, konfiguraci, údržbu a zabezpečení vašich Linuxových a Windows serverů. Naši technici jsou profesionálové se zkušenostmi a hlubokými znalostmi v obou operačních systémech.

Zálohování serverů

Velký důraz je také kladen na promyšlené a funkční zálohování všech dat s možností snadné a rychlé obnovitelnosti.

Monitoring sítě

Klademe velký důraz na předcházení problémům pomocí kvalitního monitoringu celé síťové infrastruktury. Pro naše zákazníky se staráme o maximální funkčnost a zabezpečení serverů (aktualizace a detekce pokusů o průnik).

Datainfo Business CLOUD

Provozujte své prostředí na vlastních serverech či v CLOUDu. Zabezpečeně, s profesionální správou, bez starostí.

Správa počítačové sítě

Naše služby v oblasti správy počítačových sítí a serverů jsou založeny na dlouholetých zkušenostech a odborných znalostech v prostředí Microsoft a Linux.

Navrhujeme a implementujeme sítě a servery, které jsou přizpůsobeny vašim požadavkům a potřebám vašich zaměstnanců.

Naše služby zahrnují zřizování různých typů serverů, včetně datových serverů, SQL serverů, WiFi, Firewallů, tiskáren, poštovních serverů a kamerových systémů.

Kromě toho spravujeme uživatelské profily, doménová prostředí a poštovní služby, abychom zajistili hladký a efektivní provoz vaší IT infrastruktury.

Implementace a úpravy na míru

 

Široké možnosti nastavení a přizpůsobení jsou základním prvkem architektury našich informačních systémů, abychom byli schopni pokrýt celou škálu potřeb našich klientů. Od malých firem po ty střední. Od stavebnictví přes průmyslovou výrobu až po obchod a dopravu. Přesto vaše podnikání může vyžadovat unikátní funkcionality, které vám rádi doprogramujeme na míru.

Školení na systém Datainfo

Dáváme si záležet na tom, aby naši zákazníci uměli systém ovládat a plně využívat pro své podnikání. Uživatelská školení poskytují základní i pokročilé seznámení s jednotlivými agendami informačních systémů Datainfo. Na školeních jsou probírány nejčastěji využívané pracovní postupy a procvičují se úkony ze standardních firemních procesů.

Zakázkové programování

Kromě rozšíření informačního systému nabízíme i zakázkový vývoj. Od definice požadavků, návrhu architektury, přes programování a testování až po nasazení, napojení přes API na další podnikové aplikace a údržbu.

  • Definice požadavků
  • Návrh architektury
  • Programování a testování
  • Nasazení
  • Napojení přes API na další podnikové aplikace
  • Údržba systému

Datainfo v Cloudu

Provozujte své Datainfo v našem Cloudu a přistupujte k němu zabezpečeně na dálku. Postaráme se o bezproblémový chod hardwaru, licence na software i zálohování dat.

Uživatelská podpora

Důležitou součástí k našemu softwaru je také podpora řešení uživatelských požadavků a problémů na telefonu, přes dálkovou správu či při osobní konzultaci.

Zvažujete přechod na Datainfo a bojíte se nového systému?
Podívejte se na našeho Průvodce implementací, abyste si snáze představili, jak s novými zákazníky pracujeme!