IT SLUŽBY

software a vše kolem něj

Již více než 30 let pokrýváme celou škálu potřeb našich klientů z oboru stavebnictví, průmyslu, obchodu, dopravy a mnoha dalších. Díky variabilitě našich systémů a především díky osobnímu přístupu ke každému klientovi jsme schopni uspokojit nejrůznější specifické požadavky. Samozřejmostí je odborné zaškolení, které poskytujeme ke všem systémům, takže se vše naučíte jednoduše ovládat.

Přidejte se i vy k více než 200 spokojeným klientům z celé České republiky!

Nabídka služeb

Implementace a úpravy na míru

 

Široké možnosti nastavení a přizpůsobení jsou základním prvkem architektury našich informačních systémů, abychom byli schopni pokrýt celou škálu potřeb našich klientů. Od malých firem po ty střední. Od stavebnictví přes průmyslovou výrobu až po obchod a dopravu. Přesto vaše podnikání může vyžadovat unikátní funkcionality, které vám rádi doprogramujeme na míru.

Školení na systém Datainfo

Dáváme si záležet na tom, aby naši zákazníci uměli systém ovládat a plně využívat pro své podnikání. Uživatelská školení poskytují základní i pokročilé seznámení s jednotlivými agendami informačních systémů Datainfo. Na školeních jsou probírány nejčastěji využívané pracovní postupy a procvičují se úkony ze standardních firemních procesů.

Zakázkové programování

Kromě rozšíření informačního systému nabízíme i zakázkový vývoj. Od definice požadavků, návrhu architektury, přes programování a testování až po nasazení, napojení přes API na další podnikové aplikace a údržbu.

  • Definice požadavků
  • Návrh architektury
  • Programování a testování
  • Nasazení
  • Napojení přes API na další podnikové aplikace
  • Údržba systému

Správa linuxových serverů

Kvalitní správa serverů je zcela zásadní. Klademe velký důraz na předcházení problémům pomocí kvalitního monitoringu celé síťové infrastruktury. Pro naše zákazníky se staráme o maximální funkčnost a zabezpečení serverů (aktualizace a detekce pokusů o průnik). Velký důraz je také kladen na promyšlené a funkční zálohování všech dat s možností snadné a rychlé obnovitelnosti.

Datainfo v Cloudu

Provozujte své Datainfo v našem Cloudu a přistupujte k němu zabezpečeně na dálku. Postaráme se o bezproblémový chod hardwaru, licence na software i zálohování dat.

Uživatelská podpora

Důležitou součástí k našemu softwaru je také podpora řešení uživatelských požadavků a problémů na telefonu, přes dálkovou správu či při osobní konzultaci.

Zvažujete přechod na Datainfo a bojíte se nového systému?
Podívejte se na našeho Průvodce implementací, abyste si snáze představili, jak s novými zákazníky pracujeme!